Březen 2013

Vzpomínky na Cambridge.

31. března 2013 v 17:53 | Scarlett. |  photos
Jen malá vzpomínka na místo, které nikdy nepřestanu milovat. Na místo, kde jsem měla možnost nejúžasnější čas svého života. Na Cambridge. Fotky jsou namíchané s mým milovaným Londýnem. Jsou pořízené mnou/mojí kamarádkou.
Scarlett.

Weekly playlist.

30. března 2013 v 22:51 | Scarlett.

Poslouchám zásadně všehomix, staré i nové, prostě cokoliv, co se mi líbí. Takže se nelekejte :D

Sentimentální <3 Když jsme minulý pátek vešli do klubu, hrála tam. A v tu chvíli jsem si jí zamilovala.
Je chytlavá, zábavná. A je od Pink. Co víc si přát?
Je prostě nádherná. Poslechněte si ji a pochopíte.
Ten videoklip. Už jenom proto. Rozproudí mi krev v žilách, přesune mě do jiného světa. Tak, tak.
Je to o ničem. Ale ta melodie mi probouzí krev v žilách.
Instrumentální nádhera. Občas jen tak zavřu oči, pustím si tenhle track a přemýšlím o životě. O jeho krásách a strastech. A vždycky si nakonec uvědomím, že ho bezmezně miluju.
Ano, vím že je stará. Ale poslechla jsem si ji asi po roce a znovu si ji zamilovala.
Upřímně, nemám ráda Nicky. Ale tahle písnička je prostě božé.
Tak ráda si pustím tuhle písničku a přemýšlím, co by o mém aktuálním životě řekl můj dědeček, moje prababička, všichni příbuzní, co mě opustili a odešli (doufám) do nebe.
Ano, opět rozpruďovačka krve :D Opět přesvědčuje o kráse života..


Hugs :3

30. března 2013 v 15:26 | Scarlett. |  TRASH
"Potřebuji objetí. To pravé. Ne jedno z těch obejmutí jednou rukou nebo jedno z trapných objetí, kdy se dotýkají jen ruce, ale těla jsou v úctyhodné vzdálenosti. Potřebuji to těsné, kdy jsme tak blízko, jak jen to jde. Když se bojím, že bychom se mohli rozdrtit. Takové, kdy se oba bojíme se pustit jeden druhého"

Miluju objímání. Vážně. Je to krásnej pocit, když sevřeš člověka ve svých pažích, dáš mu vědět, že jsi po jeho boku, že se nebojíš ho dotknout. S kamarádkou rozlišujeme dva tipy objetí - letadýlkové a normální. Letadýlkové je to, kdy máte jednu ruku položenou tomu druhému přes rameno, zatímco druhou rukou objímáte jeho záda. Normální? To je to, kdy máte buď obě ruce položené tomu druhému kolem krku, nebo ho naopak objímáte kolem pasu. Easy, ne? :D Je mi jedno s kým se objímám. Ráda jen tak přátelsky obejmu kamarádku, ale taky se ráda schoulím do náručí klukovi.

Blanket forts.

30. března 2013 v 14:34 | Scarlett. |  INSPIRATION

Hello.
Kamarádka bude mít zanedlouho patnáctý narozeniny. Rozhodly jsme se to spolu decentně oslavit. Ale jak? Sledováním filmů v peřinovém bunkru s popcornem u ruky a friscem v ruce. No není to skvělý? Snad bude. Takže, můj momentální bucket list? Začít osvěžovat mou schopnost nabytou v dětství - stavení bunkrů. No kdo to nemiloval? Pod perexem "malá" inspiration, držte mi palce, ať vymyslím něco monumentálního :D
Scarlett.

Things I will do with my boyfriend.As soon as I find one.

30. března 2013 v 14:25 | Scarlett. |  INSPIRATION
Tak jo. Dlouhý název, že? Jen abych ho přeložila - Věci, které budu dělat se svým přítelem. Jakmile si nějakého najdu. Ano, trošku se mi to pomotalo v hlavě a v zoufalství jsem začla probírat weheartit s cílem najít seznam věcí které udělám, až si někoho najdu. Je to zoufalé? Mimořádně. Ale přece nepodcením přípravu! Hahah, šiblo mi.
Scarlett.


Just a bit of love.

29. března 2013 v 16:26 | Scarlett. |  considerations


Co všechno jsme ochotni udělat pro trochu lásky? Pro trochu toho nádherného pocitu, který se usídlí v našich srdcích a alespoň na chvíli zahřeje naše srdce? Kolik prudkých zlomů naše srdce vydrží? Kolikrát jsme odsouzeni prožít zklamání? Kolirkát se zvládneme zvednout z nejblubšího dna? Kolikrát se přemáháme a nutíme naše zničené, zmatené duše pokračovat v onom nekonečném boji, ve válce proti osudu? A proč to všechno?

Hledáme lásku. Chceme se cítit milováni a obdivováni. Jak často končíme odmítnuti, skrčeni v temnotách pokoje, znovu a znovu sbíráme odvahu hledat dál. Chceme něco cítit.

Pro lásku se hrneme závějemi, razíme si cestu pískem i vodou, boříme hradby a neohroženě se pereme s životem i osudem. Znovu a znovu. A pak, podaří-li se nám najít osobu, která s námi ony krásné pocity chce sdílet, jsme štastni. Ale pořád cítíme špetku pochybností. Ona pochybnost nám říká, že nemáme šanci. Že to skončí tak, jako obvykle. Víme, že život je takový. Nevíme, kolik dní je nám souzeno společně strávit. A tak žijeme z každého ranního probuzení, každého šálku dopolední kávy, každé společné noci.

Fotodeníky #1

29. března 2013 v 15:12 | Scarlett. |  photos
Rozhodla jsem se přidat sem pár fotek, které jsem vyfotila/mí přátelé vyfotili v průběhu uplynulého roku :) Enjoy!
Scarlett.

Praha

Smokin'

29. března 2013 v 0:07 | Scarlett. |  INSPIRATION

Na kouření není nic pěknýho, nic zajímavýho, nic cool. Ale upřímně, občas si sednu a zapálím si. Nikdy ne sama. Většinou třeba s kamarádem nebo kamarádkou. Jen tak. Protože nám to chutná. Stydím se za to, chystám si končit. Ale než se mi to povede, budu vám sem sdílet tohle inspo :3
Scarlett.