Duben 2013

Neplecha ukončena.

26. dubna 2013 v 22:07 | Scarlett.
5301800620_275afb04a3_b_large
Neplecha ukončena.
--------
Už tu nemůžu páchat neplechy ani psát své upřímné názory. Je to tu profláklý. Nicméně Vám moc děkuji za milé komentáře. Sbohem a nechť je Štěstena vždy na Vaší straně! (S)mějte se!


Nobody knows that she's a lonely girl.

24. dubna 2013 v 22:47 | Scarlett.
Tumblr_mlezu6zdjw1rw6ir6o3_500_large
Měla bych jít spát. Zítra je škola a já zase nebudu moct vylézt z postele. Už pekelně dlouho se snažím napsat článek. Říkám si, jak sem napíšu, co se mi povedlo, co se mi nepovedlo, na co jsem pyšná, za co se stydím. Ale pak zasednu k počítači.... a moje prsty odmítají psát. Nechtějí nic vyprávět. Mozek si vytváří bariéru a odmítá propustit skrz jakékoli vnitřní pocity. A tak vám zase nic neřeknu. Omlouvám se.
--------------------------
"Doprčic, copak může být někdo odvázanej z toho, že se každý den v půl sedmý probudí drnčením budíku, vyskočí z postele, obleče se, násilím se nakrmí, vysere, vychčije, vyčistí si zuby a pak bojuje se silničním provozem, aby se dostal na místo, kde v podstatě vydělává hromadu prachů pro někoho jiného a ještě se po něm chce, aby byl vděčný za to, že dostal šanci to dělat?" - Charles Bukowski

No words needed.

15. dubna 2013 v 20:41 | Scarlett.
No words needed, pronásledujou mě divný nálady, úzkost.. Strach ze všeho kolem, panický pláč. Co se to sakra děje?


No time xx

5. dubna 2013 v 21:50 | Scarlett.
Hello xx
Jsem tu jen na skok, ráda bych oběhla všechny oblíbené blogy a přečetla si pár článků, mám ale málo času, musím se jít učit. Ano, obyvkle se učím matiku v pátek v deset. Nevím jak moc tu příští týden budu, píšeme hafo testů. Taky se to teď na vás tak valí? No nic holky, tak užívejte a (s)mějte se!!
Scarlett.

Life keeps changin'

3. dubna 2013 v 18:25 | Scarlett. |  Diary
Hello xx
Přícházím s dalším meganudným výtahem z mého života. Jak bych tak začala? Tak třeba, Scarlett, věčný forever alone, má kluka. A ne, není to model od Calvina Kleina. Nemá hluboké oříškové oči a vlasy na Biebera. Je to normální, sympatickej, hodnej kluk. Už mám dost bad boyů s tváří anděla. Nejsem modelka od Victoria Secret. Nemůžu čekat nejnádhernějšího kluka na planetě. A vlastně bych nikoho takového ani nechtěla. Beru to tak, jak to je :) A jsem spokojená. Jak se máte vy? Užíváte si toho "skvělýho" počasí? Jak dopadly velikonoce? :D
Scarlett.