TRASH

Hugs :3

30. března 2013 v 15:26 | Scarlett.
"Potřebuji objetí. To pravé. Ne jedno z těch obejmutí jednou rukou nebo jedno z trapných objetí, kdy se dotýkají jen ruce, ale těla jsou v úctyhodné vzdálenosti. Potřebuji to těsné, kdy jsme tak blízko, jak jen to jde. Když se bojím, že bychom se mohli rozdrtit. Takové, kdy se oba bojíme se pustit jeden druhého"

Miluju objímání. Vážně. Je to krásnej pocit, když sevřeš člověka ve svých pažích, dáš mu vědět, že jsi po jeho boku, že se nebojíš ho dotknout. S kamarádkou rozlišujeme dva tipy objetí - letadýlkové a normální. Letadýlkové je to, kdy máte jednu ruku položenou tomu druhému přes rameno, zatímco druhou rukou objímáte jeho záda. Normální? To je to, kdy máte buď obě ruce položené tomu druhému kolem krku, nebo ho naopak objímáte kolem pasu. Easy, ne? :D Je mi jedno s kým se objímám. Ráda jen tak přátelsky obejmu kamarádku, ale taky se ráda schoulím do náručí klukovi.

A letter from eating disorder.

8. března 2013 v 20:29 | Scarlett.
Našla jsem na tumblru v angličtině upřímný článek o PPP. Prosím, holky, nezačínejte s tím. Není cesty zpět. A pokud je, není jednoduchá.. Prosím, volte život nad smrtí...!

"Ahoj, moje jméno je anorexie/bulimie (vyber si),
lidé, kteří mě pozvou do svého života si myslí, že si oni vybírají mě, ale ve skutečnosti si vybírám já je. Jsem nemilosrdná a jakmile mi dáš příležitost vstoupit do tvého života, zničím tě. Kontroluji tě. Jsem tvým pánem a bude velmi těžké dostat mě z tvého života. Přinutím tě si myslet, že jsem tvá nejlepší kamarádka a ta jediná, která ti rozumí, ale to jen proto, abys mě nechala ve svém životě dokud se mi nepovede ti ho sebrat. Není na tobě nic zvláštního, jsi jen hostem pro mou infekci opuštěnosti a zoufalosti. Někteří lidé mě pozvou do svých životů a někteří o mě nemají zájem. Přesouvám se tedy dál a dál a hledám svou další oběť. Jakmile s tebou skončím, přesunu se k dalšímu. Jsem nemilosrdná, nezajímáš mě a nejsem tvoje kamarádka. Jsem nejhorší z nejhorších. Jsem anorexie, jsem bulimie.
PS: Měla bys mě zkusit zabít než zabiju já tebe.
S potěšením, tvá nejhorší noční můra."

Born this way

7. března 2013 v 18:36 | Scarlett.

Jsem krásná svým způsobem,
protože Bůh nedělá žádné chyby.
Jsem na správné cestě zlato,
protože takhle jsem se narodila.

Nepropadej lítosti,
prostě miluj sama sebe a jsi připravena.
Tak trochu jinak krásná.
Takhle jsem se narodila.

Quote.

7. března 2013 v 18:29 | Scarlett.
"Každý má v sobě něco cenného, co nemá nikdo jiný."
 
 

Reklama